Yüklənir...
Park Nərimanov 4 otaqlı 198.02 m² | Remart.az
home
apartments_tab
Park Nərimanov k 4 otaqli 198,02 kvm
Park Nərimanov k 4 otaqli 198,02 kvm
4 rooms
Nazim Hacıyev küçəsi 20
share
copy_link
rooms
4
m²
198.02
bathroom
4
balcony
1
₼ / m²
2 100
total_price
415 842 ₼
rooms
4
m²
198.02
bathroom
4
balcony
1
₼ / m²
2 100
total_price
415 842 ₼
callback