Yüklənir...
Park Nərimanov 4 otaqlı 218.86 m² | Remart.az
home
apartments_tab
Park Nərimanov l 4 otaqli 218,86 kvm
Park Nərimanov l 4 otaqli 218,86 kvm
4 rooms
Nazim Hacıyev küçəsi 20
share
copy_link
rooms
4
m²
218.86
bathroom
4
balcony
3
₼ / m²
2 100
total_price
459 606 ₼
rooms
4
m²
218.86
bathroom
4
balcony
3
₼ / m²
2 100
total_price
459 606 ₼
callback