Yüklənir...
AVİQ MTK 3 otaqlı 132.4 m² | Remart.az
home
apartments_tab
AVIQ MTK 3 otaqli 132,40 kvm
AVIQ MTK 3 otaqli 132,40 kvm
3 rooms
Yeni Yasamal küç. 2B
share
copy_link
+3
+3 daha_cox
rooms
3
m²
132.4
floor
0
bathroom
2
balcony
3
₼ / m²
1 040
total_price
137 696 ₼
rooms
3
m²
132.4
floor
0
bathroom
2
balcony
3
₼ / m²
1 040
total_price
137 696 ₼
callback