Yüklənir...
Monparnas Residence 4 otaqlı 144 m² | Remart.az
home
apartments_tab
Monparnas Residence 4 otaqli 144,00 kvm
Monparnas Residence 4 otaqli 144,00 kvm
4 rooms
Süleyman Vəzirov küç.
share
copy_link
+3
+3 daha_cox
rooms
4
m²
144
floor
0
bathroom
2
balcony
5
₼ / m²
1 750
total_price
252 000 ₼
rooms
4
m²
144
floor
0
bathroom
2
balcony
5
₼ / m²
1 750
total_price
252 000 ₼
callback