Yüklənir...
Paris Evləri 5 otaqlı 226.21 m² | Remart.az
home
apartments_tab
AQP MTK 5 otaq 226,21 kvm
AQP MTK 5 otaq 226,21 kvm
5 rooms
Xəqani Rüstəmov küç.
share
copy_link
rooms
5
m²
226.21
bathroom
3
balcony
3
₼ / m²
1 700
total_price
384 557 ₼
rooms
5
m²
226.21
bathroom
3
balcony
3
₼ / m²
1 700
total_price
384 557 ₼
callback