Yüklənir...
Premium Residence Sea Breeze 2 otaqlı 54.91 m² | Remart.az
home
apartments_tab
Premium Residence Sea Breeze
Premium Residence Sea Breeze
2 rooms
Sabunçu rayonu, Nardaran qəsəbəsi,...
share
copy_link
+14
+14 daha_cox
rooms
2
m²
54.91
floor
7
bathroom
1
balcony
1
$ / m²
1 950
total_price
107 075 $
rooms
2
m²
54.91
floor
7
bathroom
1
balcony
1
$ / m²
1 950
total_price
107 075 $
callback