Yüklənir...
Gold Residence Monaco 3 otaqlı 152.6 m² | Remart.az
home
apartments_tab
Gold Residence Monaco
Gold Residence Monaco
3 rooms
Sabunçu rayonu, Nardaran qəsəbəsi,...
share
copy_link
+5
+5 daha_cox
rooms
3
m²
152.6
floor
27
bathroom
2
balcony
1
$ / m²
2 800
total_price
427 280 $
rooms
3
m²
152.6
floor
27
bathroom
2
balcony
1
$ / m²
2 800
total_price
427 280 $
callback