Yüklənir...
Park Residences 4 2 otaqlı 100.3 m² | Remart.az
home
apartments_tab
Park Residences 4
Park Residences 4
2 rooms
Nardaran qəsəbəsi, Park Residences...
share
copy_link
+6
+6 daha_cox
rooms
2
m²
100.3
floor
3
bathroom
2
balcony
1
$ / m²
1 750
total_price
175 525 $
rooms
2
m²
100.3
floor
3
bathroom
2
balcony
1
$ / m²
1 750
total_price
175 525 $
callback