Loading...
KHATAİ Light 2 rooms 104.4 m² | Remart.az
home
apartments_tab
KHATAİ Light 2 rooms 104,40 sqm
KHATAİ Light 2 rooms 104,40 sqm
2 rooms
Najafqulu Rafiyev str. 29
share
copy_link
+4
+4 daha_cox
rooms
2
m²
104.4
floor
0
₼ / m²
1 600
total_price
167 040 ₼
rooms
2
m²
104.4
floor
0
₼ / m²
1 600
total_price
167 040 ₼
callback